Nabízíme velkou škálu masáží celého těla i obličeje. Pro kompletní ošetření poskytujeme různé druhy peelingů, zábalů a rituálů.

Masáže

Nabízíme velkou škálu masáží celého těla i obličeje. Pro kompletní ošetření poskytujeme různé druhy peelingů, zábalů a rituálů.

 • lávové kameny
 • lymfodrenáž
 • medová detoxikační
 • masáž měšci
 • relaxační masáž
 • sportovní masáž
 • masáž zad a šíje
 • modelovací masáž prsou
 • anticelulitidní masáž
 • čokoládová masáž
 • indická masáž hlavy

Masáž lávovými kameny

Velice relaxační a oblíbená technika.Na tělo masírované osoby se kladou oblé teplé kameny zahřáté ve vodě na teplotu kolem 37 – 40°C. Teplo kamenů se klientovi rozlije po celém těle a celkově ho uvolňuje. Kameny zároveň předávají, mimo naakumulovaného tepla, velmi silnou energetickou vibraci a ovlivňují tak meridiány – energetické cesty vedoucí od konečků prstů až k našim vnitřním orgánům. Tyto cesty bývají často špatně průchodné nebo zcela uzavřené, ale díky masáži lávovými kameny se znovu otevírají. Masáž lávovými kameny dodává životní sílu a dobrou náladu.

Detoxikační masáž medem

Tato masáž velmi účinně působí proti nemocem, lze ji však aplikovat i pro zvládnutí stresu, při chronických a civilizačních chorobách, při jarních očistných kůrách, únavě, oživuje vnitřní organismus, čistí pokožku a zanechává ji sametově hladkou. Během medové masáže působí léčivá síla včelího medu pokožkou přímo na organismus. Masáže ovocnými, bylinnými a rýžovými měšci jsou východoasijské techniky, které fascinujícím způsobem aktivují všechny buňky v těle a probouzí jeho smysly. Tyto neobvyklé regenerační a relaxační techniky uvolňují napětí, zatuhlé svaly a ulevují bolestem kloubů. Pomáhají zvyšovat celkovou tělesnou i duševní kondici, napomáhají při regeneraci sil, odstraňují únavu a pozitivně ovlivňují psychický stav organismu. Startují samoléčebné a omlazující procesy v celém těle, dodávají mu energii a vitalitu.

Relaxační masáž

Relaxační masáž používá jemných hmatů k uvolnění nervového systému a také značně podporuje detoxikaci organismu, tedy odstraňuje škodliviny zatěžující lidský organismus. Dopřát by si ji měli především ti, kdo jsou vystaveni stresu a nemají dostatek času pro kvalitní odpočinek. Výraznou předností této masáže je schopnost harmonizovat mysl i tělo, dovolit nám opět najít vnitřní rovnováhu a odpočívat.

Sportovní masáž

Sportovní masáže jsou upravenou formou rekondiční masáže. Mezi zásadní rozdíly patří prioritní zaměření masáže na svaly a svalové skupiny zapojované při konkrétním sportovním výkonu. Sportovní masáže doporučujeme před i po sportovního výkonu. Navozují vyšší svalovou aktivitu, pomáhají k prohřátí zatěžovaných partií a podobně jako jiné masáže přispívají k navození celkové duševní i tělesné pohody. Masáže sportovní a rekondiční může podstoupit každý bez doporučení lékaře.

Masáž zad a šíje

Masáž zad a šíje ulevuje od bolestí v hrudní a bederní oblasti páteře, způsobených především špatným držením těla a nošením břemen v jedné ruce. U masáže zad a šíje se provádějí vydatnější a tvrdší hmaty, které odstraňují nahromaděné únavové látky např. kyselinu mléčnou ve svalech.

Modelovací masáž prsou

Jedinečná technika zpevnění prsou bez sklapelu. Po jedné masáži dochází k okamžitému zpevnění prsou a tím modelaci. Tato procedura se musí opakovat cca 4-5x pro trvalejší efekt. Ideální kombinovat se zpevňujícím zábalem.

Čokoládová masáž

Milujete čokoládu? Dopřejte si ošetření, při kterém si užijete intenzivní vůni čokolády spolu s jemnou relaxační masáží prováděnou celou plochou ruky i předloktím. Právě díky tomu, že se používá přímo olej lisovaný z kakaových bobů a nikoliv instantní prášek, zachovává si emulze intenzivní vůni čokolády a olejové substance dokonale ošetří vaši pokožku.

Baňkování

Jde o starou čínskou techniku, při které je na povrch kůže přiložena speciální baňka, ve které je vytvořen podtlak. Po přiložení baňky je kůže a povrchová vrstva svalů vtaže na dovnitř baňky a takto probíhá masáž. Baňková masáž je jedinečná tím, že docílí intenzivní ho prokrvení masírované tkáně. Již po jednom zákroku se může dostavit neočekávaná úleva.

Anticelulitidní masáž

Anticelulitidní masáž je jednou z mála účinných metod v boji a prevenci proti pomerančové kůži. Při masáži jsou používány speciální lymfatické a protiucelulitidové hmaty. Masáž se provádí především na hýždích a dolních končetinách. Má příznivý vliv na podkožní metabolismus, kdy dochází k lepšímu vstřebávání tuků a vyhlazování kůže. Anticelulitidní masáž rozpouští tukové buňky, ovlivňuje krevní oběh i stimuluje podkožní tukové struktury. Při této masáži se působí na hlouběji uložené tukové vrstvy s cílem tuto zbytečnou tkáň narušit a tím se zbavit celulitidy.Při anticelulitidní masáži pomáhá přidávání čistících esenciálních olejů nebo speciálních termoaktivních krémů, které pomáhají odbourávat tukové polštářky. Účinek je patrný často již po první masáži, ale k viditelnému zlepšení je nutno absolvovat několik procedur v počátku a poté pravidelné opakování.

Tokoriki – masáž horkými mušlemi

Speciální masáž pocházející z Fiji. Komplet exotického ošetření pro maximální uvolnění a relaxaci těla. Masáž probíhá horkými mušlemi.Sálající teplo z mušlí ohřívá pokožku, ulovňuje zatuhlé svalstvo a energetické bloky v těle. Důkladné prohřátí svalstva napomáhá odstranit bolesti zad a šíje. Rytmická masáž zase navozuje harmonii a klid, tak důležitý pro odstranění únavy, celkového napětí a regeneraci. Zlepšuje se koncetrace, napomáhá při úpravě spánku, stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. Tělo tak lépe přijímá blahodárné účinky panenského kokosového oleje.

Čínská masáž TUINA

TUINA je uznávanou terapeutickou metodou, která se používá při léčbě celé řady zdravotních problémů. Patří mezi základní a důležité prvky tradiční a čínské medicíny. Při masáži TUINA dochází ke zprůchodňování energetických drah – meridiánů, kterými proudí životní energie ,,čchi”. Dochází k uvolnění napjatých svalů, z těla se rychleji odplavuje metabolický odpad a toxiny. Organismus je odolný vůči nemocem a posiluje se tímto metabolismus.

Indická masáž těla

Tato mimořádná masáž hlavy ulevuje od napětí a stresu, kterému jsme neustále vystavováni. Dovede vás k maximální relaxaci a uvolnění. Je to masáž díky které si získáte mnoho zákazníků, může ji provádět každý a velmi užitečná je v partnerském vztahu, kde dokáže posilnit pouto mezi vámi a partnerem. Působí jako opravdový lék na různé bolesti a napětí ve svalech krku a ramen. Indická masáž hlavy je prospěšná díky tomu, že se praktikuje na částech, které jsou důležitými energetickými centry. Pokud je člověk ve stresu, hromadí se v těchto oblastech napětí, které se neustále hromadí a zapříčiňuje spoustu dalších bolestí.