Náš tým profesionálů ve spojení se špičkovou technologií světových standardů Vám zajistí komplexní péči o tělo.

Naše kosmetické studio Salon Pretty v Poděbradech a Praze je studio, které pracuje výhradně s produkty Dr.Rimpler. Poskytuje svým zákazníkům kosmetické služby na té nejvyšší úrovni. Jako specialista na komplexní péči o pleť jsme připraveni uspokojit každé přání našich zákazníků. Navíc jsme schopni Vám s čímkoliv poradit a najít řešení na Vámi daný problém. Naše proškolené kosmetičky si budou hýčkat Vaši pleť.

 

Komplexní péče o pleť

standartní i luxusní ošetření,lymfodrenáž obličeje a dekoltu, masáž kříšťály, liftingová masáž, relaxační masáž a jiné..

Carbonové ošetření

Neinvazivní přístrojové ošetření

  • okamžitě viditelné po prvním ošetření
  • vypíná pokožku, léčí akné
  • vyrovnává pigmentaci

Proniká do hlubších vrstev pokožky. Zvyšuje redukci kolagenových a elastických vláken.

Masáž křišťály

Vyhlazující a energetická masáž obličeje, krku a dekoltu čistými křišťály výrazně rozzáří pleť, vyhladí stávající vrásky a zanechá pocit nové energie a dobré nálady. Masáž se provádí se dvěma masážními tyčinkami z přírodního křišťálu. Masážní tyčinky se přikládají na akupresurní body a tím je docíleno drenážního efektu a detoxikace. Masáž účinně vyhlazuje pokožku obličeje, krku a dekoltu, podporuje elasticitu pleti, zpevňuje kontury obličeje, aktivuje kolagenové syntézy a tím se zjemňuje vrásky. Masáž také stimuluje tvorbu endorfimu a podporuje detoxikaci organismu. Pleť je po masáži krásná.

Lymfodrenáž obličeje a dekoltu

Účinná metoda, která působí na obličej, vyhlazuje ho, detoxikuje a obnovuje správný tok lymfy. Díky odvodu toxických látek z oblasti obličeje a dekoltu má příznivý vliv na pokožku. Lymfodrenáž obličeje výrazně potlačuje vznik vrásek, zmírňuje otoky v očním okolí. Účinky jsou kosmetické, ale i relaxační. Klientky se cítí svěže a uvolněně.

Depilace cukrovou pastou

Použití výhradně přírodních materiálů, žádné alergické reakce, epilační cukrová pasta svým 100% přírodním složením bez obsahu chemických barviv, konzervantů a alergenů vyhovuje všem typům pokožky a má výborné regenerační účinky.

  • cukrová pasta není pro kůži tak invazivní jako depilační vosk
  • chloupky jsou odstraňovány vždy po směru růstu a nedochází tak k poranění kůže v
  • výsledný efekt je okamžitý a vydrží až 6 týdnů
  • pokožka je po ošetření hladká a bez podráždění
  • chloupky po depilaci cukrovou pastou postupně slábnou a nezarůstajív
  • opakovaným depilováním chloupky po čase mizí úplně
  • pasta je hygienická, během ošetření se nepoužívají žádné pomůcky a nástroje

Kosmetika Poděbrady, Praha

Depilace horkým voskem

Depilace voskem je velmi rozšířenou metodou depilace, při které se chlup vytrhne i s kořínkem. Tato metoda je vhodná na všechny partie těla.

Ošetření očí

mikromasáž, vyhlazování a vyživovací kůry

Mikromasáž se svými jemnými masážními tahy doplněnými o tlakovou terapii rychle navodí relaxaci pokožky i mysli. Tato příjemná masáž zvyšuje pružnost a výživu pokožky, promastí ji a prokrví, oddálí její ztenčení, průsvit krevních cév a předčasné stárnutí. Mikromasáž očního okolí zkvalitní metabolismus a okysličení pleti, zmenšuje prohloubení vrásek okolo očí a účině pomáhá předcházet vzniku nových. Podporuje vyplavení toxinů a jejich odvod do lymfatických cest čímž se zmenšují váčky i kruhy pod očima.Má příznivý vliv na obočí, které má tendenci během let klesat. Pravidelnou aplikací mikromasáže očního okolí se také zprůchodňují dutiny, snížuje nitrooční tlak a tím i mírně posílí zrak. Vaše oči budou nádherně zářit. Zvláště doporučujeme mikromasáž očního okolí jako ozdravnou kúru těm, kteří často hledí do monitoru počítače, řidičům a lidem často vystavovaným stresu.

Prodlužování řas

semipermantní či permanentní prodloužení řas

Permanentní prodlužování řas

Permanentní prodlužování řas je moderní metoda, která umožní prodloužení řas jakékoli délky. Jedná se o řasy syntetické, které se aplikují na řasy přírodní a to metodou řasa na řasu. To znamená, že každá jednotlivá syntetická řasa kopíruje tvar přírodní řasy a pevným spojením ji prodlužuje a zesiluje. Tato metoda nezatěžuje řasy přírodní. Řasy jsou po aplikaci delší, plnější, tmavší, mají hedvábný vzhled a jsou velmi elegantní.Při permanentním prodlužování řas se používá speciální lepidlo, které umožní pevné přilnutí syntetického vlákna k přirozené řase. Pomocí této techniky dosáhneme přirozeného vzhledu a zářivějšího pohledu za podmínky, že zákaznice budou dodržovat pokyny pro správnou domácí péči o řasy. Prodloužené řasy mají trvanlivost dva až pět týdnů v závislosti na správné aplikaci a náležité péči ze strany zákaznice, jakož i na přirozeném cyklu růstu řas.

4D řasy a prodlužování spodních řas

Permanantní prodlužování řas u nás není již žádnou novinkou, ovšem donedávna byly k prodloužení používány pouze syntetické řasy. Nyní k nám přichází trend celebrit jako jsou Kim Kardashian, Jenifer Lopez, nebo Heidi Klum – trend pravých přírodních řas. Velmi jemné 100% přírodní řasy ze srsti norka sibiřského jsou jedinečným materiálem. Jsou charakteristické svou neskutečnou lehkostí a jsou dokonalou imitací lidských přírodních řas. Tyto přírodní řasy jsou ručně vyráběné ze 100% čisté norkové srsti. Jsou neuvěřitelně jemné, ultra lehké pro naprosto přirozený vzhled. Velkou výhodou je podobnost vláken s přírodní řasami pro dokonalý finální efekt. Jsou tedy ideální volbou pro klientky, které touží po krásně dlouhých a hustých řasách a zároveň po naprosto přirozeném vzhledu. Ani milovníci zvířat se nemusí přírodních norkových řas vzdávat. Řasy jsou získávány z živých zvířat ručním vyčesáváním srsti, která je poté dále zpracovávána.
!!!Možné touto metodou prodloužit i spodní řasy!!!
Tato aplikace řas vydrží cca 6-8 týdnů v závislosti na správné aplikaci a náležité péči ze strany zákaznice, jakož i na přirozeném cyklu růstu řas.

Semipermanentní řasenka

keratinová kúra nařasy, která zvýrazní a natočí přirozené řasy. Na Vaše přírodní řasy se aplikuje permanentní barva,která vydrží cca 2-3 týdny. Můžete dělat cokoliv a řasy máte stále krásné. Pro náročnější možnost více vrstev, pro větší viditelnost. Řasy se Vám natočí a zárověň zafixují,tak aby byli krásné jako nalíčené. Navíc barva obsahuje keratin,který chrání Vaše řasy a napomáhá růstu. Určitě řasenku oceníte v tomto počasí, kdy není nutné se strachovat z drolení popřípadě černých očí. S řasenkou se lze koupat,opalovat a jiné věci.

Trvalá na řasy

Trvalá na řasy dokáže částečně nahradit i řasenku. Natočíme Vaše řasy na miniaturní natáčky a zhruba po třičtvrtěhodinové proceduře dojde k jejich zvednutí a prolnutí. Řasy, stejně jako obočí, rostou podstatně pomaleji než vlasy. Trvalá na řasách Vám vydrží nejméně dva, spíše však tři měsíce. Řasy se během této doby přirozenou cestou obnoví a narostou nové. Poté je nutné aplikaci trvalé na řasy opakovat. Nemusíte mít žádné obavy, že trvalá řasám nějak ublíží, naopak trvalá na řasy podporuje přirozený vzhled řas.

Líčení

denní, večerní, svatební, plesové

Denní líčení

V dnešní době je pro většinu žen a dívek každodenní líčení nezbytností. Je ale důležité umět se nalíčit správně. Denní líčení by mělo být přirozené, pouze by mělo podtrhnout naše přirozené rysy, jemně zvýraznit naše přednosti a hlavně bychom se v něm měly cítit přirozeně a lépe než bez něj.

Večerní líčení

Večerní líčení je vhodné pro večírky, plesy či společenské akce. Ladí se do barev večerní róby, tak aby vše bylo dokonale zkombinováno, ale nepůsobilo přemrštěně. Večerní líčení je výraznější a to jak barevně, tak i použitím třpytu,nalepovacích řas a lesku.

Svatební líčení

Svatební líčení by mělo být výraznější než běžné večerní líčení, navíc musí vydržet celý den a pokud možno co nejvíce odolávat polibkům a slzám.

Fotomake-up

Makeup na fotografie má své specifické vlastnosti. Ať už jste začínající modelka, nastávající maminka, maturantka nebo kdokoliv jiný toužící po bezchybné fotografii – nechte líčení na profesionálovi.